Баулы җырчыларына тавыш бирик! * Голосуем за бавлинцев!

Хөрмәтле баулылар! 12 апрель көнне "Җырлыйк әле!" тапшырыунда Баулы җырчыларына тавыш бирергә чакырабыз! Тапшыру шимбә көнне 20.30 башлана. Соңга калмыйча карыйбыз һәм смс җибәрәбез!

Уважаемые бавлинцы! Голосуем за бавлинцев в передаче "Җырлыйк әле!" телеканал "Татарстан - Новый Век" 12 апреля! Смотрим передачу в субботу 20.30 и отправляем смс!

Баулылар катнашында бу инде икенче тапшыру булачак. Беренчесе 6 апрель үткән шимбәдә үтте. Анда баулы җырчылары арасыннан иң осталары сайланды. Бу тапшыруда инде баулылар азнакайлар белән ярашычачаклар.

Анда безнең Яңа-Чүте авылы китапханәчесе дә Фәнзия Гәлләметдинова катнашачак, һәм безнең яраткан яшь йолдызыбыз Камилә Субаева.

Это уже будет вторая передача с участием бавлинцев. Первая была в прошлую субботу 6 апреля, на ней были выбраны лучшие исполнители из Бавлов. В этой передаче уже бавлинцы будут соревноваться с азнакаевцами.

Кстати, в передаче участвует библиотекарь Ново-Чутинской сельской библиотеки Галлямутдинова Фанзия Нурисламовна, а также наша юная бавлинская звездочка Камиля Субаева.

Җырлыйк әле!