Миргазиян һәм Вахит Юнысовлар музее

2013 елны 21 февраль көнне Баулы районының Исергәп авылында мәктәптә Миргазиян һәм Вахит Юнысовлар музее ачтылар

1. Идиятуллина, А. Открыт музей Юнысовых = Юнысовлар музее ачылды: На малой родине известных братьев-писателей Миргазияна и Вахита Юнысовых, Исергапово, открылся их музей/ А. Идиятуллина // Слава труду=Хезмәткә дан.-2013. - 27 февр.-С.4.

2. Хәбипова, З. Миргазиян һәм Вахит Юныслар музее: [21 февральдә Баулы районының Исергәп авылында мәктәптә Миргазиян һәм Вахит Юнысовлар музее ачтылар]/ Зәрия Хәбипова // Татарстан яшьләре. - 2013. - 5 март. - Б.5.

3. Бәдретдинов, И. Исергәпнең куш йөрәкле уллары: [21 февральдә Баулы районының Исергәп авылында мәктәптә Миргазиян ¤әм Вахит Юнысовлар музее ачтылар]/ И. Бәдретдинов // Мәдәни җомга.-2013. - 15 март.-Б.18.